KONST / Litografier / Färglitografier 17454235
nr 1745 4235
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, numrerade, daterade, Stockholmsmotiv, färglitografi, yttermått inklusive ram: 46x58,52x63 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:09:39
1/12 16:19:17
100 kr
1/12 18:01:38
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant